Excelentní leader

Nevyznáváme přísné rozdělování na pozice školitel, kouč, mentor, supervizor, terapeut, poradce. Mnoho technik se používá napříč těmito pozicemi a způsob práce s klienty se často prolíná. Máme náš vlastní koncept, jak tyto užitečné přístupy integrovat a klientům tak zabezpečit co nejefektivnější cestu k cíli.

Absolvent je leadrem – člověkem, který umí svůj život směrovat dle vlastních představ, umí dosahovat cílů a vést ke stejné dovednosti své klienty – jednotlivce, skupiny, týmy, organizace.

Chcete se stát leadry, kteří tyto dovednosti také mají? Pokud ano, výcvik je určen právě vám! Jeho přínos uvidíte ve vlastním životě osobním i pracovním a můžete ho využít jak pro sebe, tak jako profesi.

Rozsah: 2 roky, vždy dva dny v měsíci + osobní či společné konzultace mezi setkáními dle individuálních potřeb účastníků.

Aktuální termín podávání přihlášek: průběžně

Přihláškou se rozumí zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu: info@lifedynamic.cz. Připište Vámi preferovanou lokalitu skupiny. Pokud budete vybráni, proběhne osobní výběrový pohovor. Do předmětu napište: Výcvik „Excelentní leader“.

První společná setkání: únor a březen 2016