Life Dynamic

V rámci výcviku projdete všemi zásadními oblastmi našeho života a seznámíte se s integrativním komplexním konceptem rozvoje osobnosti a týmů, vycházejícím z hlavních moderních psychologických přístupů k rozvoji a léčbě jednotlivců či skupin. Skrze vlastní zkušenost si můžete vyřešit své bariéry a brzdy rozvoje a naučit se, jak pracovat s druhými lidmi, aby se daných nedostatků také zbavili. Dozvíte se, jak pracovat s vlastním týmem. Výcvik je vhodný jak pro vlastní osobní potřebu rozvoje, tak pro efektivní práci s lidmi, ať již v pomáhající (psychologové, pedagogové, lektoři, kouči apod.) nebo manažerské profesi.

Výcvik realizujeme od roku 2011, každý rok otevíráme jednu až dvě skupiny. Setkání společná jsou 4x ročně, většinou od pátku 17h do neděle 15h. Mimo tato setkání si každý jedinec domlouvá individuální konzultace a později supervize dle vlastního uvážení. Existuje dvou-, čtyř- a šestiletá varianta, akreditovaná MŠMT. V budoucnu chystáme akreditaci MPSV a MZ.

Aktuální termín podávání přihlášek: průběžně

Přihláškou se rozumí zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu na adresu: info@lifedynamic.cz. Připište Vámi preferovanou lokalitu skupiny. Pokud budete vybráni, proběhne osobní výběrový pohovor. Do předmětu napište: Výcvik „Life Dynamic“.

První společná setkání v roce 2016:

Lberec:   29. 4. – 1. 5.2016
Praha:    13. – 15. 5.2016
Brno nebo Olomouc:    27. – 28. 5.2016
České Budějovice:   17. – 19. 6.2016

 

Cena: již od 12 000Kč/rok společných setkání