Excelentní leader

O čem to je

Nevyznáváme přísné rozdělování na pozice školitel, kouč, mentor, supervizor, terapeut, poradce. Mnoho technik se používá napříč těmito pozicemi a způsob práce s klienty se často prolíná. Máme náš vlastní koncept, jak tyto užitečné přístupy integrovat a klientům tak zabezpečit co nejefektivnější cestu k cíli. Člověku, který to dokáže, říkáme klasicky leader – vůdce.

Pro koho je program vhodný

Chcete se stát vůdci, kteří tyto dovednosti také mají? Pokud ano, výcvik je určen právě vám! Jeho přínos uvidíte ve vlastním životě osobním i pracovním a můžete ho využít jak pro sebe, tak jako profesi.

Co to přinese

Absolvent je leadrem – člověkem, který umí svůj život směrovat dle vlastních představ, umí dosahovat cílů a vést ke stejné dovednosti své klienty, podřízené či kolegy – jednotlivce, skupiny, týmy, organizace.

Jak to probíhá

Dva dny v měsíci v průběhu dvou let + osobní či společné konzultace mezi setkáními dle individuálních potřeb účastníků.

Počet účastníků v jedné skupině je pouze 8 – 12 dle dohody s organizací.

Kolik to stojí

Pro jednotlivé zájemce je cena již od 250tis. Kč bez DPH (v ceně jsou školící dny, včetně coffee breaků a materiálů + veškeré konzultace s lektorem). Cena pro skupiny či organizace je stanovena dle dohodnutého rozsahu spolupráce.

Jak se přihlásit

Vaši poptávku pošlete emailem na adresu: info@lifedynamic.cz. (Do předmětu napište: Přihláška „Excelentní leader“).