Firemní Life Dynamic

O čem to je

V rámci setkávání postupně projdeme základní oblasti, které ovlivňují kvalitní a efektivní vedení lidí, spolupráci s kolegy i s nadřízenými:

  • vlastní osobnost, silné stránky a možnosti rozvoje
  • nastavení základních mechanizmů pro spolupráci s týmem: firemní kultura, vize, hodnoty, cíle, procesy, kontrola, hodnocení, motivace, koučink.
  • schopnost přesvědčit sebe i ostatní (kolegy, podřízené, nadřízené) o potřebě kvalitního vykonání určitého úkolu či jakékoli změny.

Pro koho je program vhodný

Pro každého zaměstnance, který pracuje ve vedoucí pozici na jakékoli úrovni, případně se na tuto pozici připravuje.

Co to přinese

Účastník bude po absolvování a implementování daného programu chápat firemní procesy, svoji roli a bude mít přehled o základních principech, které pomáhají zkvalitnit jeho výkon, výkon týmu i chod firmy. Bude také inspirativním motivačním zdrojem pro své podřízené a kvalitním partnerem při jednáních s kolegy, nadřízenými a zákazníky.

Jak to probíhá

Během 1 roku probíhají setkání 2 dny v měsíci. Při domluvě se skupinou či organizací, v níž je program realizován, je možnost intenzitu setkávání přizpůsobit dle reálných možností. Mezi jednotlivými setkáními každý účastník absolvuje jednu dvouhodinovou osobní konzultaci.

Počet účastníků v jedné skupině je pouze 8 – 12 dle dohody s organizací.

Kolik to stojí

Pro jednotlivé zájemce je cena již od 108tis. Kč bez DPH (v ceně je 24 školících dní, včetně coffee breaků a materiálů + 24 hodin konzultace s lektorem). Cena pro skupiny či organizace je stanovena dle dohodnutého rozsahu spolupráce.

 Jak se přihlásit

Vaši poptávku pošlete emailem na adresu: info@lifedynamic.cz. Do předmětu napište: Přihláška „Firemní Life Dynamic“.