O nás

Garance kvality!

Po více než 15ti leté zkušenosti s cca 1 000 lidmi/klienty ročně v rámci individuální či týmové práce jsem se rozhodl využít veškeré dosažené vzdělání a zkušenosti z praxe a propojit je v praktický a efektivní model, který obsahuje veškeré podstatné atributy pro úspěch a dosažení výsledku.

Zkušenost mne naučila, že spousta lidí i firem vlastně ani neví, jak přesně nastavit rozvoj svůj či firemní tak, aby byl co nejefektivnější a vedl opravdu ke kýžené změně. Spousta vzdělávacích a poradenských firem navíc také nemá příliš velký zájem na vyřešení palčivých problémů a pod heslem „Je lepší naučit chytat ryby, než dát rybu chycenou.“, které má samozřejmě svou logiku a opodstatnění, ale také limity, školí, vzdělává a konzultuje stále dokola, ale výsledky víceméně žádné.

Pokud máte chuť a odvahu a chcete opravdu něco měnit intenzivně a efektivně, zaručuji Vám, že s naší společností budete spokojeni.

Jsme finančně nezávislá společnost, jejímž motivem pro spolupráci s Vámi je snaha pomoci úspěšně měnit či rozvíjet oblasti, které zvolíte a chcete.

Konkrétní spolupráci tvoříme na osobní schůzce, kde velice podrobně probereme Vaše představy. Někdy Vás v této fázi požádáme o monitoring či audit ve Vaší organizaci.

V další fázi navrhneme nejefektivnější formu spolupráce (školení, supervize, koučink, online metody rozvoje) a možnosti měření jejího úspěchu. Pro daný projekt Vám přiřadíme kvalitní profesionály, kteří nejlépe naplní Vaše očekávání.

Naši spolupracovníci nejsou jen teoretici, kteří umí „školit“, ale lidé z praxe, kteří využívají svých reálných životních a pracovních zkušeností. Mají vždy alespoň 10ti letou zkušenost v dané oblasti. Jsou povětšinou finančně nezávislí a na cíl orientovaní. Neustále se vzdělávají, ať již na kurzech, školeních, výcvicích, tak i v rámci supervizí a intervizí.

Přeji hodně osobního i pracovního štěstí, spokojenosti a úspěchu.

Lukáš Dastlík

majitel společnosti

Děkuji za důvěru, kterou nám prokazujete spoluprací a doporučeními.

placeholder

Unordered & Ordered Lists

  • Dolor amet etiam a tortor amet imperdiet, congue purus velit.
  • Nulla auctor quam nec quam convallis. Donec quam leone.
  • Folutpat tempor tur duis mattis felis pellentesque suscipit ipsum.
  • Nam sed faucibus nunc erat volutpat. Aliquam semper massa.

Cena výcviku Life Dynamic

12000 Kč
/za rok společných setkání

Těšíme se na společná setkání!

Teach me!

Certifikáty

Google Certified
Microsoft Certified
Apple Certified