Za rok dosaženo

O čem to je

Velice intenzivní roční spolupráce „bez hranic“, která má jediný cíl – uspět v dosažení vytyčeného cíle. Spolupráce by se dala charakterizovat jako kontakt „terapeut/kouč/guru/supervizor/mentor – klient“. Tento projekt se hodí pro komplexnější cíle, případně pro takové, které jsme již x-krát chtěli dosáhnout, ale stále se nám to nedaří.

Pro koho je program vhodný

Projekt je určen pro jedince, kteří chtějí věnovat maximální úsilí vytyčenému cíli a přitom chtějí zažít něco netradičního.

Co to přinese

Dosažení vytouženého cíle a řadu nových poznatků a dovedností získaných na cestě za ním.

Jak to probíhá

Úvodní schůzka, kde si nadefinujeme, čeho chceme dosáhnout. Cíle mohou být z jakékoli oblasti a jakkoli náročné. Pokud se dohodneme, začne spolupráce na týdenní bázi, střídají se individuální a společná setkání účastníků dle posouzení odborného garanta. Některé konzultace probíhají po mailu, Skypu apod.

Kolik to stojí

Cena je stanovena dle dohodnutého rozsahu spolupráce a dle konkrétního cíle. V současné době máme projekty v rozmezí 20 – 840tis. Kč dle jejich náročnosti a komplexnosti.

Garance kvality: v případě, že i přes dodržení veškerých pokynů a využití doporučených nástrojů, se nepodaří cíle dosáhnout, vracíme polovinu ceny.

Jak se přihlásit

Vaši poptávku pošlete emailem na adresu: info@lifedynamic.cz. (Do předmětu napište: Přihláška „Za rok dosaženo“).